Bu Baharda Yenilenmenin Formülü Lancôme’dan!
Ana Sayfa Cilt Bakımı Bu Baharda Yenilenmenin Formülü Lancôme’dan!

Cilt Bakımı

Bu Baharda Yenilenmenin Formülü Lancôme’dan!

Bahar mevsimi canlılığı, tazeliği ve enerjiyi temsil ediyor. Kışın yıpranan cildimize ihtiyacı olan bakımı uygulamanın ve canlanmanın şimdi tam zamanı! Lancôme’un kolajen kaybı belirtilerine karşı etkili Rénergie Multi-Lift Ultra Krem’i ve 40 yıllık araştırmalar sonucunda geliştirilen yeni Rénergie Triple Serum’u, sizi ve cildinizi bir adım öteye taşıyor. Renergie Multi-Lift Ultra Krem ve Rénergie ailesinin en yeni inovasyonu Triple Serum, daha sıkı, aydınlık görünen ve daha az kırışıklığa sahip bir cilt görünümünü desteklemek için sizlerle!

Zorlu kış şartlarını geride bırakırken cildimiz yoğun ve etkili bir bakım rutinine ihtiyaç duyuyor. Pek çok iç ve dış faktörden dolayı olumsuz etkilenen cilt yıpranıyor ve esnekliğini kaybediyor. Lancôme’un sevilen Rénergie serisinden Multi-Lift Ultra Krem ve yeni Triple Serum, kaybettiği canlılığı cilde geri kazandırmaya ve yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı oluyor. Bu bahar siz de daha sıkı hissedilen bir cilde, eşitlenmiş bir cilt tonuna ve ışıltılı bir görünüme sahip olun!

 

Rénergie Multi-Lift Ultra Krem

Lancôme’un Rénergie Multi-Lift Ultra Krem’i, tek başına çok yönlü etkisi sayesinde ciltteki yaşlanma belirtilerine karşı savaşıyor. Rénergie Multi-Lift Ultra Krem; cildi sıkılaştırmaya yardımcı özelliğinin yanı sıra, kırışıklık ve koyu leke görünümünü de azaltmayı hedefliyor. Kremin en zorlu koşullarda bile varlığını sürdürmesiyle bilinen keten özü ile zenginleştirilmiş formülü, kolajen kaybı belirtilerine karşı çok yönlü bakım sağlıyor. Rénergie Multi-Lift Ultra Krem, cildin esnekliğini kısa sürede geliştirmeye ve koyu lekelerin görünümü azaltmaya yardımcı oluyor.

Tüm cilt tipleri için uygun Rénergie Multi-Lift Ultra Krem, mükemmel dokusu sayesinde nazikçe eriyerek cilde nüfuz ediyor ve daha sıkı ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Lancôme’un en çok satan* yaşlanma karşıtı kremlerinden biri olan Rénergie Multi-Lift Ultra Krem, kanıtlanmış etkisi ile kırışıklıkların görünümünü -%42** azaltıyor. Sadece 4 saatte*** daha sıkı hissedilen bir cilt oluşumunu destekleyen Rénergie Multi-Lift Ultra Krem ile cilt tonu +%54**** daha eşit bir görünüme kavuşuyor. Dış etkenler yüzünden oluşan koyu lekelerin önüne geçen ürün; dolgun, esnek ve ışıltılı bir cilde sahip olmanıza destek oluyor.

 

 

Rénergie H.C.F. Triple Serum

Hyalüronik Asit, C Vitamini + Niasinamid ve Ferulik Asit bileşenlerinin uzman kombinasyonunu sunan Rénergie ailesinin en yeni inovasyonu H.C.F. Triple Serum’un patentli formülü, tek dozda optimum yaşlanma karşıtı etki gösteriyor. 40 yıllık araştırmalara dayanan ve Lancôme’da ilk kez üç aktif içeriğin birleştiği Triple Serum, yaşlanma belirtilerinde gözle görülür iyileşmeyi katman katman hedefliyor. İlk katmanda dolgunluk kaybı, ikinci katmanda kırışıklıklar ve üçüncü katmanda koyu lekelerle savaşıyor. Lancôme’un yüksek performanslı cilt bakımında çığır açan bir yenilik olan Rénergie H.C.F. Triple Serum, son derece etkili olmak ve cilde nazikçe bakım yapmak arasında mükemmel bir denge kuruyor.

3 aktif içeriğin birleştiği Rénergie H.C.F. Triple Serum’un, içeriğine uygun olarak 3 bölümden oluşan ambalajında yeni nesil Hyalüronik Asit, oldukça etkili ve hızlı çalışan C Vitamini ve Niasinamid kombinasyonu ve güçlü antioksidan Ferulik Asit bulunuyor. Hyalüronik Asit içeren formülü cilde nem kazandırmaya, daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. C Vitamini türevi ve Niasinamid (Vitamin B3) içeren formülü cilt tonunu eşitlemeye, koyu leke görünümünü azaltmaya ve daha aydınlık bir cilt görünümü oluşturmaya yardımcı oluyor. Ferulik Asit içeren formülü ise cilde antioksidan koruması sunuyor ve cilt görünümünü geliştiriyor.

10 kadından 9’unun cildinin, sayesinde dolgun ve sıkı olduğunu***** söylediği Rénergie H.C.F. Triple Serum, kırışıklıkları ve ince çizgileri 8 haftada %30 azaltıyor******. Cilde %14 sıkılık ve %37 ton eşitliği kazandırıyor. Koyu lekelerin sayısının ve büyüklüğünün 8 haftada azalmasına yardımcı oluyor. 10 kadından 8’i Rénergie H.C.F. Triple Serum ile cildinin daha enerjik ve daha genç göründüğünü belirtiyor*******

 

 

*Lancôme satış rakamlarına göre;

**Toplam kırışıklık alanının görüntü analizi, 4 hafta, 41 kadın 

***Instrumental test

****Klinik çalışma, 8 hafta, 39 kadın

*****Kişisel değerlendirme, 8 hafta, 58 kadın

******Klinik çalışma, 45 kadın

*******Kişisel değerlendirme, 2 hafta, 58 kadın