BVLGARI SPLENDIDA PATCHOULI TENTATION İLE YENİ DUYULAR HAYAT BULUYOR
Ana Sayfa Parfüm BVLGARI SPLENDIDA PATCHOULI TENTATION İLE YENİ DUYULAR HAYAT BULUYOR

Parfüm

BVLGARI SPLENDIDA PATCHOULI TENTATION İLE YENİ DUYULAR HAYAT BULUYOR

2021 yılında SPLENDIDA BVLGARI bizleri rakipsiz, baştan çıkarıcı bir dünyaya doğru yola çıkarıyor ve şehvetli, kışkırtıcı bir boyuta götürüyor. Kokusu ile duygularınızı uyandıran ve etkileyici şekilde uyararak karşıkonulamaz feminenliği ortaya çıkarıyor. Hayata duygusal ve derin bağlayıcı özelliği sayesinde yeni duygular getiriyor. Işıltısını ortaya çıkaran paçuli yeni Eau de Parfum: PATCHOULI TENTATION’ı sunar.

Kuyumcunun En Değerli Taş İle Buluşması: Baştan Çıkaran Paçuli

Sınırsız ilhamlardan yeni yaratıcılık sunan BVLGARI, yine bayan parfümü tarihindeki simgeleşen ve baştan çıkaran içeriklere odaklanıyor: BVLGARI için özel olarak yetiştirilmiş Paçuli.
Topraksı, sıcak, baharalı, misk kokulu paçuli; dünyanın en cazibedici içeriklerinden biridir. Parfüm ve afrodizyak olarak kullanılan paçulinin uzun bir geçmişi vardır: ilk olarak mücevher benzeri ışıltısı ve keskin kokusu ile altın kadar değerli görülen paçuli, antik ticaret yolları ile batıya getirilmiştir. Sonrasında özel ipek ve şallara koku vermek için kullanıldı ve en çok 1970lerde özgür ruhlu isyanların sembolü haline geldi.
Yeni SPLENDIDA BVLGARI nin kalbinde olan paçuli, çiçeksi şipre bir koku olup Sophie Labbé imzalıdır. Bvlgarinin mirasına sadık kalarak paçuli özünü ve şipreyi doğanın en değerli taşlarını bir kuyumcu hassasiyetinde işler gibi modern ve beklenmedik şekilde işledi.

Bulgari’nin Kalbindeki Özel Paçuli Doğanın Özünü Çağrıştırıyor

Usta parfümör Sophie Labbé bu cezbedici parfümü yaratmak için paçuli üçlüsünü kullandı. Bir parfümörün paletindeki en çekici kokulardan olan paçulinin birçok farklı yüzü vardır. Yeni SPLENDIDA BVLGARI Patchouli Tentation için Sophie Labbé, Bulgari için özel olan, ortaya çıkan günaha koku hikayesi yazarken paçulinin üç tamamlayıcı elementini kullandı.

 

Üst notalarda, Sophie Labbé Bali çiçeklerindenden gelen paçuli yağını kullanmayı tercih etti. Nadir olan bu paçuli, çok küçük bir adada denizin harika etkisi altında topraksı notalar içeriyor. Kendisi ona “sarışın Paçuli” der ve kadifemsi zarifliktedir. Zengin beyaz şeftali akoru ile birleştiğinde, net ve ışıltılı enfes meyve buketi sunuyor hissi veriyor.

 

Orta notalarda, BVLGARI için özel paçuli bulunuyor: Paçuli Kalbi Ayrıcalığı. Değerli ve saf, açık ve zengin. Paçuli , Bali çiçeklerinden aldığı soylu elementler ile paçuli yağı daha da güçlü. Mutlak saflık ile, susam içeriği notaya doğal bir zarafet ve ayrıcalık katıyor.

 

Son olarak, Paçuli yağı, paçulinin otantik, dünyevi ve derin yönlerini sunarak daha yoğun hale getiriyor.

Bu üç yüzlü katman ile karizmatik paçuli açık, topraksı, kadifemsi ve saf bir hale geliyor – bu ise SPLENDIDA BVLGARI Patchouli Tentation’ın karşı konulmaz ve eşsiz olmasını sağlıyor.

Bvlgari kadınsılığının lüks ifadesi, zamansız ve göz kamaştırıcı.

Splendida Bulgari Patchouli Tentation Koku Ailesi

 

Üst Notalar – Büyüleyici Kıvılcım
Bali Çiçekleri Paçuli Yağı , Beyaz Şeftali Özü Sarışın – Işıltılı & Meyvemsi – Zarif

 

Kalp Noktası – Ayrıcalıklı Ruh
Bali’den gelen özel BVLGARI Paçulisi, İtalyan Susam Özü
Altın – Özel & Pudramsı – Cezbedici

 

Dip Notalar – Muhteşem Değer
Endonezya Paçuli Yağı, Beyaz Misk Özü Karanlık – Topraksı & Kaplama – Karşı Konulmaz

İkonik Işıltılı Splendida Bvlgari Şişesinin Yeni Tasarımı

Şişenin kendisi kışkırtıcı iken, paçulinin saflığını temsil eden beyaz renk ile sunuluyor. Splendida Bulgari Patchouli Tantation’ın yeni şişesinin tanıtımı ile birlikte, Bvlgari müşterilerini yeni bir günaha teşvik ediyor. Taşıyıcısını duygularla dolu bir yolculuğa çıkarırken, BVLGARI SPLENDIDA kadınsılığın karşı konulamaz yeni ışıltılı yüzünü sunuyor