ENERJİYİ İKİYE KATLA, GÜCÜ İKİYLE ÇARP: Q BY DOLCE&GABBANA
Ana Sayfa Parfüm ENERJİYİ İKİYE KATLA, GÜCÜ İKİYLE ÇARP: Q BY DOLCE&GABBANA

Parfüm

ENERJİYİ İKİYE KATLA, GÜCÜ İKİYLE ÇARP: Q BY DOLCE&GABBANA

Tutku. Güç. Sağlamlık: İşte bu Q By Dolce&Gabbana. Güçlü insanın, kafa dengi bir ruhla karşılaştığında enerjisinin ikiye katlandığını bilen Dolce&Gabbana, ikinin durdurulamaz gücünü göklere çıkaran bir kampanyayla kadın kokusu Q’yu erkek kokusu K ile buluşturuyor. Bu yalnızca aşık çiftlere değil, çok sıkı dostlara, takım arkadaşlarına ve eşlere bir övgü niteliğinde. Çünkü iki güçlü enerji bir olduğunda birbirinden ayrıştırılamaz. Güzellikte yeni bir çağa adım atan Dolce&Gabbana’nın yeni konsepti, güçlü ikilinin enerji potansiyelini keşfediyor. Sıra dışı insanların sağlamlığını ve bir araya geldiklerinde olabileceklerin sınırsızlığını öven kampanya, insanları enerjilerini kimin tavan yaptırdığını keşfetmeye davet ederek yaratıcılığın ve kendini sınır tanımadan ifade etmenin fitilini ateşlemeyi düşlüyor. Bu, birbirlerinin enerjilerini ağzına kadar doldurmaları için tüm Krallara ve Kraliçelere yapılan bir birleşme çağrısı.

İtalyan güzelliğini sınırları aşarak tüm dünyaya armağan eden K ve Q tamamen İtalya’da üretildi. Bu tensel kokuların karakterinin temelini oluşturan zanaat ve özen Dolce&Gabbana’nın DNA’sında var. Q güçlü, kendini ona daha derin bir enerji getirene ve onu yüreklendirene açan kadının imza kokusu. Dolce&Gabbana’nın kaderini kendi seçen erkeğiyle, yani her devrin Kralını simgeleyen K ile ortak yönleri var. 

K ve Q’nun öyküsü çekim, içgüdü ve güç üzerine. Işıltı patlamasına hazır olun. 

YENİ Q by Dolce&Gabbana Eau de Parfum

Bugünün kararlı ve hükümran Kraliçesinin başını ancak dengi döndürebilir. Kudretinin kokusal karşılığı olan Dolce&Gabbana imzalı Q İtalya’da, parfümör Daphne Bugey tarafından, yalnızca saf parfüm kriterlerine uygun birinci kalite hammaddeler kullanılarak yaratıldı. Odunsu ve meyvemsi Eau de Parfum ışıltılı Kan Portakalı ve Yasemin taç yaprakları eşliğinde özbeöz İtalyan Sicilya limonuyla açılış yapıyor ve etrafa yeni olasılıklar saçıyor. Limonun lezzetinin aynı anda sunduğu tazeliğin ve tiryakiliğin çarpıcı kontrastı, kokunun kalbindeki karşı konulmaz alaş kırmızı Kirazın leziz gevrekliği ile takdim ediliyor. Bu notaların tatlı-ekşi kontrastı kremsi Bambulotu ile tamamlanarak mükemmelliğe ulaşıyor. Alt notaların bağımlılık yaratan yükselişi, canlı Sedir Ağacının kokusunu paylaşan K ile ortak paydada buluşturuyor. 

K lansmanı ile görücüye çıkan kapak tasarımı Q için yeniden yorumlandı. Kokunun kalp notası kirazın ilham verdiği kırmızı tonunda, kral altından bir tacı var. Kokuyu içinde barındıran kalın cam şişe modern bir dokunuş, altın bir tacın süslediği cüretkar kırmızı kutu ise kokunun güçlü yönlerinin vurgusu. Şişe ve kutu, aşina olduğumuz Dolce&Gabbana logosunu taşıyor.

 K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum

Doğuştan K by Dolce&Gabbana’nın dişi partneri olan Kraliçe Q, Krala eşlik etmeyi seçebilir. Parfümörler Daphne Bugey ve Nathalie Lorson imzasını taşıyan odunsu aromalı Eau de Parfum tamamen İtalya’da üretildi. Q by Dolce&Gabbana gibi, o da açılışı baş döndüren Sicilya limonuyla yapıyor ve bunu baloncuklar saçan Kan Portakalı, keskin Ardıç esansı ve baharatlı Kakule notalarının füzyonu takip ediyor. Yumuşak, kremsi yönünü kalbindeki İncir Sütünden alıyor. Gevrek Sardunya, yatıştıran Misk Adaçayı ve rahatlatan Lavanta esansları bu birleşimi bir ten gibi sarmalıyor. Acı Biber ise ateşi yakmak için doğru anı kolluyor. Tıpkı kadın kokusunda olduğu gibi, erkek kokusunun da en altından zarif ve soft Sedir Ağacı notası yükseliyor. Yoğun Paçuli ve topraksı Güve Otu, bir diğer alt nota olan dumansı Nagarmotha Ağacının kokusunu kuvvetlendiriyor ve büyütüyor.

Kraliyet mavisi parlak şişesinin geometrik şekli Kralın kudretini simgeliyor. Küçük mavi taşlar tacındaki parlatılmış gümüş patinayı süslüyor. Şişenin üzerindeki K harfi, kokuyu sürenin ihtişamını temsil eden bir nişan gibi parlıyor. Denizci mavisi kutusunun üzerinde gümüş bir taç ve ikonik Dolce&Gabbana logosu yer alıyor.