FENTY BEAUTY İLE HIZLI, PRATİK VE KOLAY MAKYAJIN SIRLARI!
Ana Sayfa Makyaj FENTY BEAUTY İLE HIZLI, PRATİK VE KOLAY MAKYAJIN SIRLARI!

Makyaj

FENTY BEAUTY İLE HIZLI, PRATİK VE KOLAY MAKYAJIN SIRLARI!

Rihanna’nın ikonik makyaj markası Fenty Beauty, doğal ve ışıltılı ürünleriyle kendinizi her zaman şık ve cesur hissetmenizi sağlıyor. Kış mevsiminde de ışıldamaya devam edin diye güzellik rutininize canlılık getiriyor. Cildinizi olduğu kadar doğayı da seven Fenty Beauty makyaj çantanızın her zaman vazgeçilmezi.

Göz alıcı ışıltısıyla Fenty Beauty, cesur olmaktan ve parlamaktan korkmayanlara Gloss Bomb Cream ile yıldızlardan daha parlak etkileyici dudaklar sunuyor. Güzellik kodlarında devrim yaratan Fenty Beauty, her cilt tonuna uygun, cilde ışıltı veren doğal içerikli yeni pudra fondöteni ile güzellik rutininize eşlik ediyor…

 

 

Fenty Beauty’nin bu özel ürünleri, Sephora mağazaları, Sephora Türkiye mobil uygulaması ve sephora.com.tr’de sevenlerinin beğenisine sunuluyor.

Fenty Beauty Mat Pudra Fondöten

Güzellik kodlarında devrim yaratmayı amaçlayan Fenty Beauty fondöten, pudra yapısıyla uzun ömürlü bir tutku yaşatıyor! Tüm cilt tiplerine ve 50 farklı cilt tonuna özel olarak tasarlanan ürün, güzellik rutininize eşlik edecek. Doğal mat bir bitişe sahip olan pudra fondöten, tam kapatıcılık sağlar. Gözeneklerinizin sıkı ve cildinizin pürüzsüz görünümünü destekler. Aynı zamanda şık ve kompakt tasarımı ile Fenty Beauty’nin yeni fondöteni çantanıza kolayca sığacak!

 

Fenty Beauty Gloss Bomb Cream

Fenty Beauty, cesur olmaktan korkmayan ve dudağıyla parlamak isteyenlere Gloss Bomb Cream ile ilham oluyor. Fenty Beauty’nin en çok satan parlatıcısı şimdi kremsi. Dudaklarınız anında daha pürüzsün ve dolgun görünür. 5 farklı tonda sunulan Gloss Bomb Cream’in nasıl ortaya çıktığı hakkında Rihanna şöyle diyor:

 

“Stunna’nın üstüne Gloss Bomb sürmeye devam ettiğimi fark ettim – kombinasyonlar sayesinde tonlarca parlaklığa sahip etki oluşabiliyor. İkisini aynı anda veren bir ürüne ihtiyacım olduğunu biliyordum. Sonra bunu tamamen yeni bir düzeye taşıdık”