Gülen Ciltler Festivali: Shıseıdo’dan Son Teknoloji Yeni Cilt Bakım Serumu: Bıo Performance Skın Fıller
Ana Sayfa Cilt Bakımı Gülen Ciltler Festivali: Shıseıdo’dan Son Teknoloji Yeni Cilt Bakım Serumu: Bıo Performance Skın Fıller

Cilt Bakımı

Gülen Ciltler Festivali: Shıseıdo’dan Son Teknoloji Yeni Cilt Bakım Serumu: Bıo Performance Skın Fıller

Shiseido’dan Son Teknoloji Yeni Cilt Bakım Serumu: Bio Performance Skin Filler

Shiseido’nun; estetik işlemlerden ilham aldığı, “MolecuShift” teknolojisi kullanılarak geliştirilen yeni Bio Performance cilt bakım serumu, dolgun bir cildin anahtarı oluyor.

 

Yeni Bio-Performance gündüz ve gece serumu, daha sıkı ve genç bir görünüm için Hyalüronik Asit moleküllerini küçülten ve genişleten Shiseido’nun en yenilikçi bio-teknolojisi “MolecuShift” kullanılarak geliştirildi. Evde, estetik işlem olmadan anında dolgu etkisi yaratan serum, ince çizgi ve derin kırışıklık görünümü azaltarak ciltte canlı ve dolgun bir etki yaratıyor.

 

 

Bio-Performance Skin Filler serisindeki Infill gece serumu, kompakt Hyalüronik Asit moleküllerini daha derindeki katmanlara ulaşmasını sağlayarak sıkı ve esnek bir görünüm kazandırıyor. Gece serumu ardından uygulanan Full Expansion gündüz serumu ise bu molekülleri ciltteki orijinal boyutlarında yeniden şekillendirerek gergin bir görünüm sağlıyor. Gece ve gündüz kullanılan Bio Performance serumlar, cildi yukarı itmeye yardımcı olan ekstra nem tutucu bir tabaka oluşturuyor.

Tüm cilt bakım rutinlerine dahil edilebilecek olan Bio Performance Infill ve Full Expansion serum, ilk günden itibaren cildi daha sıkı, esnek ve dolgun bir görünüme kavuşturuyor.