Hoşgeldin R.E.M Beauty
Ana Sayfa Makyaj Göz Hoşgeldin R.E.M Beauty

Makyaj

Hoşgeldin R.E.M Beauty

Ariana Grande’nin kurucusu olduğu R.E.M. Beauty ile sınırsız güzellik olasılıklarına doğru. 

Yüksek oktavlı sesiyle popüler müziğin yıldızlarından olan Ariana Grande güzellik dünyasına adım attı.. Ödüllü şarkıcının sahne şovları, kostümleri ve eşsiz makyaj tarzları uzun zamandır kitlelerin radarındaydı. Artık onun makyaj görünümlerine kavuşmak çok daha kolay olacak. Grande’nin kurduğu R.E.M. Beauty markasının ürünlerini Türkiye’de sadece Sephora mağazalarında bulacaksınız. Sizin için markanın birbirinden kullanışlı makyaj ürünlerinden ufak bir seçki hazırladık. Favorinizi seçmekte zorlanacaksınız. 

R.E.M Beauty At The Borderline Eyeliner

Eyeliner Ariana Grande’nin makyajının olmazsa olmazlarından  R.E.M. Beauty’nin gözlere kolayca uygulanabilen ince uçlu siyah eyeliner’ı 48 saate kadar kalıcı olma özelliğine sahip 

R.E.M Beauty Flourishing Volumizing Mascara 

Kirpiklerinizi daha dolgun ve hacimli göstermek istiyorsanız R.E.M. Beauty’nin maskarası tam aradığınız ürün..öz altlarına dökülmemesi için bu maskarada %100 doğal türevli bambu tozu kullanıldı. 

R.E.M Beauty Cheek & Lip Stick Audition

Jojoba ve greyfurt özü gibi nemlendirici içeriklere sahip bu ürünü hem yanaklarınız hem de dudaklarınızda kullanabilirsiniz. Cilde doğal bir görünüm kazandıran dudak ve yanak stick’ini çantanızdan ayıramayacaksınız

R.E.M Beauty Interstellar Highlighter Topper Miss Mercury

Interstellar aydınlatıcının farkı çok işlevli olması. Yüzünüzde, gözlerinizde ve hatta vücudunuzda da kullanıma uygun. Kremsi pudra formülüne sahip ama uygulandığında ipeksi bir yapıya dönüşüyor ve cildehafif bir ışıltı kazandırıyor. 

R.E.M Beauty Essential Drip Picking Petals

Bu ürün bir taşla iki kuş vurarak dudakları nemlendirirken aynı zamanda hafif renk de veriyor. Makyajsız günlerin cilde canlılık katan kurtarıcısı olabilir. Ayrıca bu serideki her dudak yağı farklı kokulara sahip. 

 

R.E.M Beauty On Your Collar Plumping Lip Gloss VCR

Bu likit parlatıcının içeriğinde dudakları uzun süre nemli tutmaya yardımcı olacak çarkıfelek meyvesi ve kayısı yağı bulunuyor. Yapışkan olmayan parlatıcı dudakları dolgun gösterme konusunda da oldukça başarılı.

R.E.M Beauty Midnight Shadows Lustrous Liquid Shadows Labcoat

Midnight Shadows serisindeki parlak pembe göz farı uzun süre kalıcı ve su geçirmez olmasıyla öne çıkıyor.