RARE BEAUTY İLE NATUREL GÜZELLİĞİN DÜNYASINA YENİ BİR YOLCULUK!
Ana Sayfa Makyaj RARE BEAUTY İLE NATUREL GÜZELLİĞİN DÜNYASINA YENİ BİR YOLCULUK!

Makyaj

RARE BEAUTY İLE NATUREL GÜZELLİĞİN DÜNYASINA YENİ BİR YOLCULUK!

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora, Selena Gomez’in imzasını taşıyan Rare Beauty’nin yeni koleksiyonu, 15 Şubat 2021 tarihi itibari ile seçili Sephora mağazalarında yerini aldı. Rare Beauty, doğal tonlardaki renklerin yaratıcı dünyasını kutlamaya hazır….

 

 

Rare Beauty, insanların farklı karakterlerini, kendilerini sevmelerini ve kabullenmelerini bir bütün olarak gördüğü yeni koleksiyonuyla Sephora aracılığıyla  güzellik tutkunlarını ile buluşuyor. Doğal güzelliği ön plana çıkaran ve yaratıcı makyaj görünümleri elde etmeyi sağlayacak  sezon ürünleri, kendinize en uygun olacak doğru  pudra, allık ve ruj renklerinin bulunmasını da kolaylaştırıyor.

Benzersiz bir duyusal hikayeye eşlik eden yeni koleksiyon ile sezonu bir kutlamaya dönüştüren Rare Beauty, Soft & Radiant, Bold & Bright ve Dramatic & Defined görünümler elde edilmesini sağlıyor.

Yeni sezonda ön plana çıkan şeftali ve pembe tonlardaki likit allıklar, uzun süreli kalıcılığa sahip yumuşak dokulu pudralar ve doğal ışıltılı stick bronzer’lar makyaj tarzlarına farklı bir boyut getirmeye hazırlanıyor.

Kolay uygulanabilir, her cilt tonuna uygun, ışıltılı ve göz kamaştırıcı makyaj ürünleriyle dikkat çeken Rare Beauty’nin en yeni favorilerini, sephoracom.tr, Sephora Türkiye Mobil Uygulaması ve seçili Sephora mağazalarında keşfedebilirsiniz.