RIHANNA’NIN CİLT BAKIM MARKASI FENTY SKIN SADECE SEPHORA’DA!
Ana Sayfa Cilt Bakımı RIHANNA’NIN CİLT BAKIM MARKASI FENTY SKIN SADECE SEPHORA’DA!

Cilt Bakımı

RIHANNA’NIN CİLT BAKIM MARKASI FENTY SKIN SADECE SEPHORA’DA!

Rihanna’nın yepyeni bir cilt bakım anlayışını yansıtan, çevre dostu ilk cilt bakım markası Fenty Skin, 26 Aralık itibarıyla sadece Sephora’da satışa çıktı.

Tüm cilt tonları ve tipleri için alternatif çözümler sunan Fenty Skin, cilt bakımında yeni ve kapsayıcı bir güzelliği temsil ediyor. Rihanna, yeni serisi ile hem gündüz hem de gece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için kendi bakımı rutinini sevenleriyle paylaşıyor.

Kolay ve etkili bir cilt bakımını güzellik tutkunlarıyla buluşturan marka, yalın ve temiz formül felsefesininde altını çiziyor. Yeni seriye ait her bir ürün, Fenty Beauty makyaj malzemelerini tamamlayacak şekilde tasarlanmış olup, kusursuz bir birliktelik oluşturabilmeleri için tüm cilt tipi ve tonlarında da test edilmesiyle de öne çıkıyor.

 

Rihanna, “Fenty Skin’in uygulaması basit, ulaşılabilir ve cilt bakım rutinini seçerken, cilt bakımı seçiminde yaşanan kararsızlığı ortadan kaldırmasını istedim. Bu sebeple evrensel bir bakım rutini oluşturdum.” Diyerek hem her ihtiyacı karşılayan ikonik cilt bakım setini tanıtıyor hem de geri dönüştürülebilir ve yeniden doldurabilir ambalajlarıyla sürdürülebilir doğanın yanında olduğunu gösteriyor.

Rihanna, ürün bileşenlerinden esinlendiği tüm bu deneyimi; yumuşak, eşsiz dokular ve sıcak, karşı konulamaz saf kokularla zenginleştiriyor.

Fenty Skin’e ait tüm ürünler, Sephora mağazaları ve sephora.com.tr ve Sephora mobil uygulamasında sevenlerinin beğenisine sunuluyor.

 

Total Cleans’r Yüz Temizleme Jeli

Fenty Skin serisinin yüz temizleyicisi olan ürün, ölü cilt hücrelerini, yağı ve kalıcı makyajı teninizi kurutmadan temizlemeyi sağlıyor. Kremsi köpük yapısı sayesinde hem makyaj çıkarıcı hem de cilt temizleyicisi olarak ön plana çıkıyor.

Fat Water Tonik Serum

Yenilikçi tonik serum karışımı, cildi soymadan gözenekleri hedefler, koyu lekelerin görünümü iyileştirmeye yardıcı oluyor. Cildi canlandırıp, yumuşatır ve parlamayı önlemek için ise birebir.

Hydra Vizor Yeniden Doldurulabilir Nemlendirici Yüz Kremi 

Hafif, yağ içermeyen ve pembe alt tonuyla tüm cilt tonlarında tamamen görünmez hale gelen ikisi bir arada nemlendirici ve güneş koruyucu karşınızda… Kuruluğu, solgunluğu ve koyu lekeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan ürün, ciltte soyulma veya ışık altında parlama yapmıyor. Ayrıca tekrar doldurulabiliyor.

Instant Reset Overnight Recovery Jel Krem

Sabahları daha canlı ve parlak bir cilt ile uyanmak için ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı, yüzü anında nemlendiren zengin jel-krem yapılı nemlendirici krem dikkat çekiyor. Bir hafta içerisinde gözeneklerin yanı sıra koyu lekelerde gözle görülür bir iyileşmeyi destekleyen ürün, ayrıca tekrar doldurulabiliyor.

 

Fenty Skin Start’r Set

Fent Skin serisinin vazgeçilmez ürünlerinin bir arada bulunduğu seyahat boyu set, cilt bakımı ritüelinin en özel destekçileri arasında yerini alıyor. Total Cleans’r, Fat Water ve Hydra Vizor’dan oluşan 3’lü set, fonksiyonelliğiyle dikkat çekiyor.

Total Cleans’r – 45ml
Fat Water – 50ml
Hydra Vizor – 30ml