SAÇ BAKIMININ TAM ZAMANI!
Ana Sayfa Cilt Bakımı SAÇ BAKIMININ TAM ZAMANI!

Cilt Bakımı

SAÇ BAKIMININ TAM ZAMANI!

Sephora’nın ilham veren dünyasında bulunan bu saç bakım ürünleri saçınıza dipten uca bakım yaparak daha yumuşak, parlak ve hacimli saçlar elde etmenizi sağlıyor.

SEPHORA COLLECTION PEPPERMINT SAÇ TEMİZLEME PEELING’I

Saçlarınızın havadaki kirlerden arınmaya ve saç derinizin dengesini yeniden kazanmak için özel bir bakıma ihtiyacı olduğunda, Sephora Collection’ın Hair Cleansing Scrub (Saç Temizleyici Peelingi)’ı kurtarmak için burada!

TANGLE TEEZER TARAK

Çanta dostu olarak tasarlanmış kolay taşınabilen, çantanızda sizinle ofise, spora, plaja, tatile gelebilir. Saçınızın elektriğini alırken yumuşaklık ve parlaklık verir. Uzun dişler saçınızın elektriklenmesini önlerken kısa dişler saçınızın yumuşak ve parlak olmasına yardımcı olur.

CAMILLE FLORES – HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Ultra zengin ve besleyici dokusuyla mükemmel bir nemlendirrme sağlar. Güneş sonrası onarıcı bakım kremi
saçlara bakım yaparken, saç tellerini besler ve saçları daha yoğun ve parlak hale getirir.

 

BUMBLE&BUMBLE – COLOR MINDED ŞAMPUAN

Ultra yumuşak şampuan, saçların rengini korumasını sağlar ve parlaklık kazandırır. İnce ve orta kalınlıktaki saç tipleri için uygundur. Düz ve kıvırcık saçlar için kullanıma uygundur. Özellikle boya işlemi görmüş saçlar için geliştirilmiştir.

Kullanımı: Islak saç diplerine uygulayıp köpürtün. Daha sonra su ile durulayın. Ardından Color Minded saç bakım kremini uygulayın.

PHIL SMITH – COCO-LICIOUS HİNDİSTAN CEVİZİ ÖZLÜ ŞAMPUAN

Hindistan ceviz suyu canlandırıcı ve nemlendirici gücü ile zenginleştirilmiş hafif ve etkili, tropikal şampuan.

SEPHORA COLLECTION HİNDİSTAN CEVİZİ ÖZLÜ SAÇ MASKESİ

Saçınızı sadece 1 dakikada onarıp besleyen SEPHORA COLLECTION hızlı maske, doğal hindistan cevizi yağı bazı ile zenginleştirilmiştir.

Gözle görülür derecede pürüzsüz, yumuşak, parlak ve mis gibi hindistan cevizi kokan saçlara sahip olmanıza yardımcı olur!

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanım talimatları: Haftada 2 defa, saçınızı şampuanladıktan sonra uygulayın.