Sephora’dan Yaz Sezonu Parfüm Önerileri
Ana Sayfa Parfüm Sephora'dan Yaz Sezonu Parfüm Önerileri

Parfüm

Sephora’dan Yaz Sezonu Parfüm Önerileri

Uzunca bir süredir beklediğimiz, güneşin içimizi ısıttığı, kahkahası ve neşesi bol yaz günleri sonunda geldi çattı! Mevsim geçişlerinde değişen kıyafetlerimiz gibi parfümünüzü de mevsime uygun olacak şekilde yenilemek istiyorsanız bu yazının devamına göz atmanızı mutlaka tavsiye ederiz! Çünkü; bir yaz günü gibi sıcak, enerjik ve ferahlık veren parfüm önerilerimizi sizler için derledik. Yaz akşamlarınıza tazelik ve ışıltı katmak için gelin favori parfümlerimizi beraber inceleyelim.

Lancome Idole Aura

Kadınların irade ve gücüne bir atıf niteliğinde tasarlanan şişesi ile Idole Aura, sanki bir çiçek bahçesindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor…Idole Aura’nın kalbinde, tuz gülü, ışıltılı yasemin ve misk vanilya notalarının eşsiz kombinasyonu yer alıyor. Isparta gülleri, yasemin çiçeği ve vanilyanın şehvetli uyumu teninizde güneş ışığının bıraktığı tazelik hissiyatını bırakmayı hedefliyor…

 

Narciso Rodriguez For Her

Narciso Rodriguez For Her, elegant, etkileyici, gizemli ve duyulara hitap eden bir koku olarak karşımıza çıkıyor. Kalp notasında bulunan, miski sarmalayan çiçeksi, meyvemsi ve odunsu notaları üst notasında bulunan gül ve şeftali ile birleşiyor. Dip notaları ise paçuli ve amberin nazik uyumuyla tamamlanıyor.

 

Versace Eros

Aşk, tutku, güzellik ve baştan çıkarıcılığı muhteşem birleşimi… Versace’nin efsanevi evreninde erkekler için gücün yükselişinin manifestosu niteliğinde olan Eros, turunçgil, amber ve odunsu notalardan oluşmaktadır. Alt notalarında ise biberiye, paçuli özü, karabiber ve  Haiti vetiverle zenginleştirilmiştir.

 

Sephora Collection Do Not Drink / Sage + Tonka

%87 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşan, kadın ve erkekler için odunsu bir koku sunan Do Not Drink Adaçayı + Tonka sizi baştan çıkartacak nitelikte! Kendinizi tonka fasulyesinin sıcak kokularıyla adaçayının aromatik notalarının oluşturduğu, insana enerji veren ve şaşırtıcı bu karışımın kollarına bırakın. Ayrıca, Do Not Drink  Adaçayı + Tonka’nın şeker pancarından elde edilen bitkisel kökenli alkol kullanılarak üretildiğini de belirtelim isteriz.

 

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt

Toplantılar, mail’ler derken günlük rutinlerinizden sizi uzaklaştıracak bir parfüm…Dalgaların uzak diyarlardan getirdiği deniz tuzu ile ferahlatılmış bir hava ve nadir bulunan Ambrette Tohumunun dengeleyici ve harmanlanmış hali bu parfümde sizlerle buluşuyor…

 

Armani My Way

Armani My Way, ufkunuzu genişletmek için, sizi dünyanın her hangi bir yerinde denk gelebileceğiniz anlamlı deneyimlere çağıran bir kokudur… Açık fikirli, meraklı, doğayı hisseden ve hem kendini hem de dünyayı keşfetmeye hazır olan kadınların kokusudur. Kokunun içeriğindeki bergamot, Mısır’dan gelen portakal çiçeği ile aydınlık ve parlak bir başlangıç yaparken, Hindistan’dan gelen yasemin çiçeği ile bütünleşir. Son olarak, Virginia’nın taze sedir ağacı akorları, kompozisyonu imzalamak için Madagaskar’dan gelen beyaz misk ve şehvetli vanilya ile buluşur.

 

 

Tom Ford For Men

Karakteristik baharat vurguları ve odunsu dokunuşu ile Tom Ford For Men, modern zaman erkeklerinin favorisi olmaya aday. Baştan çıkarıcı ve şehvetli erkeksi notaları ile Tom Ford’un çekici ve zahmetsiz şık duruşu tüm enerjinizi değiştirecek nitelikte. Fesleğen, menekşe yaprağı, amber, sedir ağacı, paçuli, vetiver ve meşe ağacı yosunu özlerinin bir araya geldiği Tom Ford For Men cesur ve maceraperest tüm erkeklerle buluşmayı bekliyor.

 

Michael Kors Gorgeous

Olağanüstü ve alışılmadık; Michael Kors Gorgeous ile tanışın! Michael Kors Gorgeous, nasıl etki yaratacağını bilen, kendinden emin ve cesur kadınların kokusudur. Çiçeksi ve odunsu koku ailesine sahip Gorgeous’ın üst notalarını pembe biber, bergamot yağı ve mandalina yağı oluştururken orta notalarını Arap yasemini, sümbülteber, ylang ylang, portakal çiçeği, alt notalarını ise kaşmir, sedir ağacı ve tonka oluşturuyor.