SHISEIDO’NUN YEPYENİ VE OLAĞANÜSTÜ İMZA KOKUSU ‘GINZA’
Ana Sayfa Parfüm SHISEIDO'NUN YEPYENİ VE OLAĞANÜSTÜ İMZA KOKUSU 'GINZA'

Parfüm

SHISEIDO’NUN YEPYENİ VE OLAĞANÜSTÜ İMZA KOKUSU ‘GINZA’

Shiseido’nun yeni imza kokusu GINZA, kadınların farklı yönlerinin ve zıtlıklarının ilhamıyla hayat buluyor.

 

Japonya’da kokuların daha kişisel ve manevi bir boyut kazandırdığına inanılıyor. GINZA kokusu ise manevi boyuta yolculuğu ve keşfetmeyi simgeliyor. Her şeyin içimizde saklı olduğuna inanan Shiseido, GINZA’yı kadınlığın en canlı ve güçlü yönlerini yükselten bir koku olarak sunuyor.

GINZA, çelişkilerin kutsal bir sentezi niteliğini taşıyor. Yumuşak ama yoğun, hassas ama güçlü, bilgeli ama tutkulu. GINZA, odunsu akorlarla keskinleştirilmiş bir çiçek buketini andırmasıyla akıllara kazınan imza bir koku olacak. Aynı zamanda Shiseido’nun doğduğu yerin de adı olan GINZA, tam Doğu ve Batı’nın ortasında, Tokyo’nun kalbinde bulunan en prestijli semt olarak karşımıza çıkıyor.

GINZA, çiçeklerin doğal zarafetinin kutsal ağaçların gücü ile buluşmasıyla mükemmel bir simya sonucunda doğmuştur. Bu eşsiz birliktelik GINZA’nın benzersiz aurasının imzası haline geliyor. GINZA, tende canlı ve kesinlikle benzersiz bir koku olduğu kadar kadınsılığı da vurgular niteliktedir.

Ünlü Vertigo lambasının yaratıcısı Constance Guisset tarafından tasarlanan GINZA parfüm şişesi, bir cam bloğundan kesilen bu büyüleyici şişe, dalgalı kıvrımları ve içindeki ışıltılı pembe suyun parlamasını sağlayarak parfüm koleksiyonunuzda mutlaka bulunması gereken muazzam bir tasarım da ortaya koyuyor.

GINZA, parlak ışıltılı bir nar ve baharatlı pembe biberlerin patlamasıyla açılıyor. Buketin kalbindeki yasemin, bu kokunun en görkemli yönlerini ortaya çıkarıyor. Manolya ve frezya yaprakları neşeli bir kokuyu betimlerken, Japon orkidesi çiçeklerin karışımına gizemli bir dokunuş katıyor. Kutsal Japon Hinoki ağacı, kompozisyona olağanüstü bir karakter katıyor. En içte sandal ağacının derinliği ve paçuli ile de parfümün kalıcılığı artıyor.

Üst Nota: Nar, Pembe Biber

Orta Nota: Yasemin, Japon Orkidesi, Frezya, Manolya

Alt Nota: Hinoki Ağacı, Sandal Ağacı, Paçuli