Huda Beauty’den Doğal Filtre Efektli Yeni Formül
Ana Sayfa Makyaj Yüz Fondöten Huda Beauty'den Doğal Filtre Efektli Yeni Formül

Makyaj

Huda Beauty’den Doğal Filtre Efektli Yeni Formül

Sephora’nın rengarenk dünyasına heyecan veren Huda Beauty’nin en yeni üyesi parlak mat fondöten, cildi filtresiz bir aydınlıkla buluşturmanın en keyifli yolunu sunuyor.  

 

Huda Kattan’ın imzasını taşıyan Huda Beauty’nin yeni sezonda vazgeçilmez ürünü olmaya aday Fauxfilter Luminous Mat Parlak Fondöten, ciltte 24 saat kalıcılık sağlıyor. Birbirinden farklı cilt tonları için harika renk seçenekleri sunan ürün serisi, su geçirmiyor aynı zamanda neme karşı da kusursuz bir dayanıklılık gösteriyor.

Makyaj ritüelinizin en yakın yol arkadaşı olmaya hazır olan fondöten, cilde doğallıkla bütünleşen profesyonel bir bitiş getiriyor. Yeni formül cildin nefes almasını sağlayarak,  buluşmama özelliğiyle de tutkunlarının radarına giriyor.  Doğal bir filtre etkisi yansıtan özel içerik, cilt tonunu ve dokusunu anında eşitliyor, parlak bir görünüm için muhteşem bir kapatıcılık sunuyor.

Huda Beauty’ye ait ürünleri  www.sephora.com.tr , Sephora Türkiye Mobil Uygulaması ve Sephora mağazalarında keşfetmenin tam zamanı…